Менеджери нашої компанії, все частіше і частіше стикаються з питаннями від наших клієнтів, як відрізнити оригінальний продукт від підробки?
На ринку зараз з’явилися всілякі підгодовування і інші продукти для риболовлі в склад або в назву яких входить крилеве борошно (Antarctic Krill Meal). Але за фактом перевірки нами такої продукції, в складі крилеве борошно – повністю відсутнє, при цьому на упаковках вона вказана, як входить до складу.

Наша компанія Interkrill – єдиний в Україні виробник крилевого борошна. Ми одна з 8 компаній в світі, яка виробляє крилеве борошно офіційно, з усім пакетом документів і необхідними лабораторними аналізізами. Якість нашого продукту і відповідність його всім міжнародним нормам підтверджується міжнародною лабораторією SGS. Тільки після проведення всіх необхідних тестів ми завозимо цей продукт нашим покупцям в Україну.

У зв’язку зі сформованою ситуацією, яка зобов’язує нас реагувати на недопущення дискримінації нашого продукту і обману наших клієнтів, ми прийняли такі заходи і даємо вам кілька порад, як купити якісний продукт:

1. У всіх виробників, з якими ми співпрацюємо і в прикормках яких використовується наша крилеве борошно повинен бути нанесений логотип компанії Interkrill, і вказано що до складу продукту входить борошно нашого виробництва.

2. При придбанні будь-якої  продукції з крилевим борошном, ви завжди можете зв’язатися з нашим магазином для уточнення інформації – чи є даний виробник прикормових сумішей нашим партнером і чи використовує він в своїх рецептурах наші продукти.
3. Для того, щоб відрізнити справжню крилеве борошно від підробок, є кілька показників якості:

– колір від блідо-рожевого до яскраво помаранчевого
– запах креветки, але дуже яскравий і дуже різкий (при відкритті пакета з крилевим борошном – запах від неї практично миттєво заповнює приміщення)
– однорідна структура

Компанія Interkrill не стоїть на місці. Ми ставимо перед собою мету, привнести на рибальський ринок України якісні, натуральні продукти, з якими ви гарантовано отримаєте результат на будь-який риболовлі. У наших планах розширення асортименту: випуск нової лінійки підгодовувань з крилевим борошном, а так же Бойли і пеллетс.

Якщо у вас виникають сумніви або питання, ми завжди на зв’язку:

Vodafone
(099) -159-88-59

Київстар
(068) -159-88-95

Вдалої риболовлі!

5 3 голосів
Рейтинг статті