Про компанiю

Interkrill

Місія

Ми, команда професіоналів«Interkrill», використовуючи промисловий потенціал, найкраща сировина, сучасну виробничу базу і широку дистриб’юторську мережу, задовольняємо потребу ринку в якісній сировині та виробах з криля, надаючи Партнерам надійну платформу для розвитку бізнесу.

Кріль (креветка антарктична)

Компанія «Interkrill» – єдина українська компанія, що здійснює вилов і переробку криля (креветки антарктичної) безпосередньо в Антарктиці.

На сьогоднішній день траулер компанії «Interkrill»є другим за величиною траулером, що ведуть промисел криля в Антарктиці. Станом на 2018 рік, всього 6 країн в світі мають необхідний промисловий і науковий потенціал для вилову криля в суворих умовах Антарктики.

Компанія Interkrill має дозвіл на поставки цієї продукції з криля в країни Митного союзу і Європейського союзу. Наявність дозволів свідчить про те, що виробництво і продукція пройшли повну сертифікацію і відповідають всім вимогам, що пред’являються.

Принади і підгодовувальні суміші Interkrill — е те, що потрібно для полювання за монстрами при будь-яких погодних умовах. Якщо для вас настав час ловити будь то трофейну або товарну рибу – ловите її з застосуванням професійно виготовлених, ефективних і високоякісних прикормових сумішей виробництва Interkrill.