Список новин

З ПОЧАТКУ РОКУ УКРАЇНА ВИДОБУЛА МАЙЖЕ 2 ТИС. ТОНН КРИЛЯ

З ПОЧАТКУ РОКУ УКРАЇНА ВИДОБУЛА МАЙЖЕ 2 ТИС. ТОНН КРИЛЯ

У 2017 році промисел криля почався з 26 лютого, за цей час було видобуто 1 965 тонн – повідомили в агентстві.

Вилов антарктичного криля судно здійснює у відкритому морі в зоні дії Конвенції зі збереження морських живих ресурсів Антарктики.

Промисел регулюють відповідні правила Комісії зі збереження морських живих ресурсів Антарктики, які встановлюють ліміти вилову антарктичного криля і період промислового сезону, при цьому національні квоти не виділяються, і промисел здійс..

РИБОЗАВОД ДЛЯ ПРОМИСЛУ І ПЕРЕРОБКИ КРИЛЯ

РИБОЗАВОД ДЛЯ ПРОМИСЛУ І ПЕРЕРОБКИ КРИЛЯ

Норвезька промислова холдингова компанія «Aker ASA» оголосила, що її дочірня компанія «Aker BioMarine» вирішила інвестувати 170 мільйонів USD в будівництво другого сучасного траулера для видобутку криля – можливо, самого дорогого в історії будівництва промислових суден. Завершення будівництва нового сучасного судна намічено на кінець 2010 р Очікується, що воно збільшить річний вилов криля компанією «Aker BioMarine» до 100 тис. Т, що дозволить підприємству виробити близько 1, 2 тис.т високосо..

ЯК ВИЗНАЧИТИ ПІДРОБКУ?

ЯК ВИЗНАЧИТИ ПІДРОБКУ?

Менеджери нашої компанії, все частіше і частіше стикаються з питаннями від наших клієнтів, як відрізнити оригінальний продукт від підробки? На ринку зараз з’явилися всілякі підгодовування і інші продукти для риболовлі в склад або в назву яких входить крилеве борошно (Antarctic Krill Meal). Але за фактом перевірки нами такої продукції, в складі крилеве борошно – повністю відсутнє, при цьому на упаковках вона вказана, як входить до складу.

Наша компанія Interkrill – єдиний в Україні ..